Retro auto motor stretnutie

Minulú sobotu si v Trhovej Hradskej dali zraz veteráni - staré autá aj motorky z rôznych kútov republiky. Na našu veľkú radosť aj tento rok dostali obyvatelia nášho domova, Domova soviálnych služieb pre dospelých v Hornom Bare pozvanie na túto udalosť. Už týždne vopred sa vzrušene pripravovali, veď ktorého chlapa by nezaujímali krásne staré dopravné prostriedky ?

Je pekným gestom od usporiadateľov, že našim klientom zabezpečujú aj výdatný a chutný obed v miestnej základnej škole, dostali sme dokonca aj zákusky a kávu...obsluha bola skutočne srdečná. Ďakujeme!

Vo veľkej sále miestneho kultúrneho domu bola výstava modelov veteránov a tiež rôznych bojových dopravných prostriedkov z druhej svetovej vojny - aj tu sa veru bolo na čo pozerať. Vonku, medzi množstvom plechových tátošov , na pódiu hrali staré šlágre , bolo veľmi príjmene posedieť si s kofolou v ruke v tieni stromov.

Nálada bola skutočne perfektná, organizácia výkonne prispôsobivá- takže zvládla aj menší chaos spôsobený kratšou búrkou-, radosť našich klientov bola priam bezbreha.

Ďakujeme za pozvanie a srdečné pohostenie !

 

Výstava modelov veteránov
Zraz veteránov (:
Najviac sa páčili vojenské autá